...

 

واقعا چیزی، جائی، تفریحی، شغلی و یا ..... هست که جاش عشق رو بگیره؟

 

چند درصد از آدمها عشق واقعی رو تجربه می کنند؟

 

چند درصد از آدمها بازیهای طرف مقابل رو برای رسیدن به اهداف شخصیشون رو به نام عشق باور می کنند؟

 

چند درصد از اونهایی که ادعای عشق دارند، تا آخرش می ایستند؟

 

به نظر من عشق واقعی نیرویی دارد که همه را به زانو در می آورد.

اما اگر واقعی باشد.

اگر در رابطه ی به اصطلاح عاشقانه طرف مقابل به دنبال منافع خاصی نباشد.

 

فکر کنم مهسا تو وبلاگش نوشته بود که عشق برای هر کسی فرمول خاصی داره. اما به نظر من عشقهای واقعی فرمولهاشون خیلی شبیه همه و اون عشقهای مادی هستند که هیچوقت مثل هم نیستند.

 

/ 6 نظر / 25 بازدید
عبور راحت از فیلترینگ

عبور راحت از فیلترینگ بدون قعطی سرعت بالا با قابلیت باز کردن تمام سایت ها از جمله یوتیوب و فیسبوک کیفیت و پایبندی شعار ماست http://redvpn12.tk

فرمولساز

والا مرضی جون اینایی که گفتی اگه رکورد داشت من و تو مقام آورده بودیم! ما رو که میشناسی تا وقتی جون داشته باشیم که سرپا وایستیم تا آخرش وایمیستیم!!! تازه بعد از آخرش هم وایمیستیم!!!بعدشم که دیگه جونمون تموم شد و افتادیم باز هم وایمیستیم البته به صورت افقی!!! به کوری چشم هر آنکس که نتواند دید!!!

فرمولساز

من شکر خوردم اگه همچین حرفی زده باشم!!! من کجا گفتم عشق برای هر کسی فرمول خاصی داره؟!! درسته که آدمها از افراد متفاوتی خوششون میاد و جذب آدمهای خاصی میشن ولی فرمول عشق همشون یکیه اونم فرافکنی آنیما یا آنیموسه.

فرمولساز

نظر من اینه که عشق واقعی همه جای دنیا یکجوره اونم اینطوره که دو طرفه است. به نظر من شبیه قدم زدن دو نفره توی پارکه یعنی راحت و لذتبخش . عشق اگه واقعی باشه اینقدر وایستادن و از جان گذشتگی نمیخواد چون اون طرفم باهات راه میاد و یکسری مشکلاتو تقبل میکنه و حل میکنه.

فرمولساز

نخير يونگ همچين شكري نخورده!!! احتمالا چنار به توپراك گفته باشه...

ماهك

به نظر من عشق واقعی نیرویی دارد که همه را به زانو در می آورد. اين خوب بود چون هميشه مسخرش ميكردم ، حقيقي شد به زانو در اومدم ولي دست رو دلم نذار