مراقب چشمهایتان باشید

هیچ شده تا حالا با یه نگاه به صورت کسی شخصیتشو حدس زده باشید؟

مطمئناْ وقتی برای اولین بار کسی رو می بینید، از شخصیت طرف چیز زیادی نمی دونید. اما بعضی وقتها یه نفر همون بار اول توی دلتون جا پیدا می کنه و از یه نفر دیگه هم با اینکه نمی شناسیدش،‌ همینجوری الکی بدتون می یاد..

توی یه مجله خوندم که آدما هر کدومشون در اطرافشون هاله هایی از انرژی دارند. که برای هر کسی خاص خودش است. اگر دو نفر هاله های اطرافشون شبیه به هم باشه، خیلی زود جذب هم می شن. حتی یادمه توی اون مجله عکس مخصوصی از دو نفر گرفته شده بود که هاله های دورشون رو با رنگهای مختلف نشون داده بود و هر رنگی یه معنی خاصی داشت.

اما به نظر من رفتار آدمها روی خطوط صورت و خصوصاْ حالت چشمها اثر می گذاره... مدتی روی این موضوع فکر کردم که::: وقتی یه نفر به دنیا می یاد،‌ یه قیافه ثابت داره...اما شخصیتش بعداْ شکل می گیره و خیلی چیزها اکتسابیه... اما بعد یاد این موضوع افتادم که دانشمندا کشف کردن که بعضی از خصوصیات شخصیتی افراد، توی ژنهاشون هست... و خودم این رو علناْ توی بچه های خواهرم دیدم... اونی که تقصه از همون دوران نوزادی هم تقص بازی در می آورد.

ولی به هر حال طرز فکر اشخاص هم خیلی تاثیر داره... بعضی ها بزرگ که می شن با کوچیکیاشون خیلی فرق دارن و این بر اثر تربیت و کسب شخصیتهای مثبت یا منفیه..

همیشه وقتی کسی رو برای اولین بار می بینم... سعی می کنم از روی چشماش شخصیتش رو حدس بزنم. و باید بگم که تقریباْ همیشه درست از آب در می یاد... اون تقریباْ هم به خاطر اینه که شخصیت بارز افراد توی صورتشون نشون داده می شه... اما جنبه های شخصیتی کمرنگتری هم توی وجود هر کسی هست... مثلاْ یک نفر ممکنه آدم فوق العاده موذی باشه که از چشماش معلومه... اما بعضی وقتها هم مهربون باشه...

ما می تونیم با تغییر طرز فکرمون روی خطوط صورت و چشمهامون اثر مثبت داشته باشیم... پس مراقب چشمهایتان باشید.

 

/ 0 نظر / 13 بازدید