زندگی / رانندگی

توی رانندگی باید گاهی اوقات به بعضی ها راه بدی که رد بشن با اینکه راه مال خودته، چون نمی فهمند و ممکنه هم خودشونو داغون کنند هم تو رو.... مثل زندگی.

توی زندگی گاهی هیچ حرکتی نمی تونی بکنی. باید منتظر بشی تا بهت اجازه ی حرکت بدن... مثل رانندگی.

توی رانندگی بعضی وقتها از حرصت به بعضی ها که خیلی پر رو شدند راه نمی دی که رد بشن حتی اگر راه مال اونها باشه... مثل زندگی.

توی زندگی بعضی ها بدون اینکه ردپایی از خودشون بزارند از یک لحظه غفلت تو استفاده کرده و  اذیتت می کنند و غیبشون میزنه مثل... رانندگی.

توی رانندگی اگر حواست رو جمع نکنی خیلی راحت سرت و کلاه می زارند و وادارت می کنند که با معذرت خواهی خسارتی رو پرداخت کنی که باعثش نبودی...مثل زندگی.

توی زندگی تا وقتی کسی یا چیزی جلوتو نگرفته هر طرف که بخوای می تونی بری... مثل رانندگی.  

توی رانندگی میشه لایی بازی کرد و چند نفر و جا گذاشت یا باعث تصادف چند نفر شد اما خودت جلو بیافتی ... مثل زندگی.

توی زندگی میشه گاهی از حق خودت گذشت کنی و با مهربانی با دیگران برخورد کنی... مثل رانندگی.

توی رانندگی اگر خیلی تند و بی احتیاط بری یکدفعه به جایی می رسی که دیگه راه برگشت نداری و اونوقت می ری توی دره... مثل زندگی.

/ 15 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حاج علی

در بسیاری از این امور گذشت بهترین راه برای نجات از برخی دامهاست . بشرطی که گذشت موجب تجری فرد نشده و تکرار عمل خلافش را موجب نگردد . ایام به کام اعیاد شعبانیه بر شما مبارک باد

م ر ی م

[قلب]سلاااااام دوست قدیمی دلم برای تو و بقیه تنگ شده بود ممنونم [لبخند][گل]

محمد.م.ش

سلام متاسفاته دارن چوب حراج به پرشین بلاگ می زنن.من 1مقاله به حمایت از پرشین بلاگ زدم شما هم همین کارا کنید تا شاید جلو 100تیکه شدن پرشین بلاگ را بگیریم. برای شروع می تونید از مقاله من هم کمک بگیرین. موفق باشید جنبش جمع آوری امضا برای جلوگیری از فروش پرشین بلاگ

مهدی

ای منتظران گنج نهان می آید / آرامش جان عاشقان می آید بر بام سحر طلایه داران ظهور / گفتند که صاحب الزمان می آید . . . میلاد آقا امام زمان بر شما مبارک. شعبان بهانه ای است برای دوستی با خدا ، لحظه هایت سرشار از این دوستی باد.

من « او » نـــــــدارم !

تو رو نمی دونم اما من که هیچ وقت به هیچکس راه نمی دم ! چون پررو میشن ! مگه اینکه یارو خواهش کنه اونوقت یه فکری براش می کنم !! حالا تو میخوای راه بدی بده

همون

بگو مردانگی مرد .راستی شنیدیم دارید چوب حراج به پرشین بلاگ می زنید ..آخرش چند ؟؟؟:دی