12 نکته ای که خانمها دوست دارند آقایان بدانند

 1. به یاد آوردن موقعیتهای خاص

موقعت خاص

آقایان، به خاطر آوردن روزهای خاص و رفتار خاص در خصوص آن با همسر دلبتدتان هیچ ضرری به شما نمی رساند. آنها به سادگی عاشق این رفتار هستند، اگر شما یک کیلومتر راه بیشتر بروید تا به آنها حس خاصی بدهدی. تولدها، سالگردها یا هر تاریخ مهم دیگری ممکن است برای شما مهم نباشد اما قطعا برای خانمها هست.

 1. همراهی کردن در خرید

همراهی در خرید

این یک واقعیت جهانی است که خانمها عاشق خرید هستند. هیچ فرقی نمی کند که خرید به چه منظوری است، خرید شادی واقعی به یک زن می دهد. و وقتی همسر همراهیشان کند، این شادی افزون می گردد. بنابراین به جای اینکه او را از خرید منع کنید, در خرید همراهی و کمکش کنید. او حتما بعد از اینکه با هم از خرید برگشتید، به شما امتیاز شکلاتی خواهد داد.

 1. ارتباط با دوستانشان

ارتباط با دوستان

اگر همسرتان با دوستان شما خوب کنار می آید, شما چرا نتوانید؟ برای خانمها دوستانشان مثل خانواده دوم هستند. عقایدشان برای آنها خیلی مهم است. بنابراین به دوستانشان احترام بگذارید و یا حداقل سعی کنید با آنها خوب برخورد کنید. 

 1. صادق باشید و دروغ نگوئید.

صداقت

اصلا مهم نیست که در گذشته چندبار اشتباه کرده اید و یا با چه کسانی ارتباط داشته اید. فقط در مقابل همسرتان همه چیز را بازگو کنید. او می تواند همه چیز را تحمل کند به جز دروغ. دروغ گفتن به آنها این احساس را می دهد که شما به اندازه کافی به آنها اعتماد ندارید.

 1. از لحاظ احساسی قابل دسترس باشید.

احساسی

زنها می خواهند همسرشان تکیه گاه احساسی آنها باشد . در مواقعی که از لحاظ احساسی داغون هستند، بتوانند روی او حساب کنند. بنابراین به گونه ای رفتار نکنید که او برای شما مهم نیست و خودش خوب می شود. به حرفهایش گوش کنید، درک کنید، طرف او را بگیرید. درست مثل رفتار او با شما وقتی شما مشکلی دارید.

 1. منصف و انعطاف پذیر باشید.

منصف

قانونها ممکن است گوناگون و شامل همه چیر باشد. اگر شما دوست ندارید همسر شما با کسی صحبت کند یا با شخص خاصی ارتباط نداشته باشد، بنابراین برای خودتان هم همین قانونها را بگذارید. یک رفتار بی غرض کلید ارتباط موفق است.

 1. بدون عشق بازی نوازش کنید.

نوازش

همانقدر که خانمها عاشق عشق بازی هستند؛ از ناز و نوازش هم لذت می برند. این نشان می دهد که شما واقعا او را دوست دارید وبا او خوشحال هستید. این راه احساسی اتصال با شماست. بنابراین نه فقط در مواقع ارتباط عاشقانه بلکه در تمام اوقات به او محبت کنید.

 1. حس طنزتان را بهتر کنید.

طنز

اگر شما حس خوبی از طنز دارید وقتی روی غلتک هستید، بدانید که خانمها عاشق مردهای شوخ طبع هستند. و اگر اهل طنز نیستید، چند جک را به خاطر بسپارید و در موقع مناسب تعریف کنید. بخندانیدش تا او عاشق شما شود.

 1.  به او کمک کنید.

یاریگر

شاید زنها اغلب درخواست کمک از شما نکنند، اما همیشه دلشان می خواهد که شما بتوانید به آنها کمک کنید. در کارهای سخت منزل یا هر فعالیت دیگری، این احساس را بدهید که شما برای کمک به او آماده هستید. زنها احساس می کنند که این یک تضمین بهتری هست و آنها می توانند برای هر کاری به شما تکیه کنند.

 1.   از کارهایش تشکر کنید.

تشکر

گفتن چیزهای خوبی در مورد همسرتان هیچ زیانی به شما نمی رساند. اما اعتماد به نفس او را زیاد کرده و خوشحالش می کند. بیشتر آقایان از همسرشان انتقاد می کنند اگر کار اشتباهی انجام دهد. اما وقتی کار خوبی انجام می دهند، تعریف و تمجید نمی کنند. بنابراین وقتی برای شما لباس زیبا می پوشند، یک سورپرایز را برای شما برنامه ریزی می کنند، برای شما هدیه می خرند یا برای شما غذای مورد علاقه تان را درست می کنند، آنها را ستایش کنید. حتما یک ستاره در چشمهای او خواهید دید.   

 1. هرگز او را حساس ننامید.

حساس

زنها متنفر هستید که مردشان آنها را حساس بنامد. آنها روی مسائلی زیادی حساسیت نشان می دهند، اما دلیلش مهم بودن آن مساله برایشان است. بنابراین به جای اینکه همسرتان را به حساس بودند متهم کنید، درکشان کنید و در صورت امکان مشکلشان را حل کنید.

 1. به لباس پوشیدن خود اهمیت دهید اما زیاده روی نکنید.

لباس پوشیدن

خانمها دوست دارند همسرشان تمیز و مرتب باشد و باهوش به نظر برسد. اما زیاده روی ناراحتشان می کند. هرگز عضلات خود را نمایان نکنید، لباسهای خیلی تنگ یا شورتهای خیلی کوتاه نپوشید. نشان دادن بدن قابل تقدیر نخواهد بود. اینکار را به خانمتان بسپارید.

 حالا که شما همه نکات مهم در ذهن خانمها را می دانید، اظهار کنید، خوشحالش کنید و مرد رویاهایش باشید.

/ 3 نظر / 86 بازدید
فرمول ساز

سلام مرضی جان راستش هنوز به مردی برنخوردم که برای رابطه با زن حاضر باشه اینقدر سختی به خودش بده معمولا مردها رابطه را راحت می خواهند و مثل ما زنها عادت ندارند خودشونو تغییر بدهند یا ناراحتی را به جان بخرند که طرف مقابل ازشون راضی باشه. رابطه رومانتیک اونقدر که زن را به هیجان میاره برای مرد مهم نیست چون رابطه تمام دنیای زنه ولی حتی نصف دنیای مرد نیست!

بهارک

کاش این حرفها را روی بیلبورد خیابانها ، مترو ، می نوشتنند تا مردان هر روز و هر روز ببینند شاید شاید عمل کنند [ناراحت][ناراحت]