عشق و جزا

 

به نظرم آقای ساواش بالدار در سریال عشق و جزا می تونه الگوی خوبی باشه برای همه ی مردهای دنیا خصوصا از نوع شرقی و ایرانی.

جدا از خوش تیپی و پولدار بودنش که برای همه قاعدتا" مقدور نیست داشته باشند. اخلاقهای مردانه ی خوب و دلنشینی دارد به حدی که به نظر من یک مردرویایی می تونه باشه.

اول از همه پای عشقش ایستاد در مقابل مخالفتهای شدید خانواده اش با اون مادر فولاد زرهی که داره.

دوم وفاداریش به عشقش قابل ستایشه.

سوم ابراز محبت دائمی و بی قید و شرط و بی منتشه.

چهارم اعتماد کامل به یاسمین هست.

پنجم صداقتش و عدم پنهان کردن کوچکترین چیز از یاسمین هست.

ششم حمایت بی دریغ و عاقلانه از یاسمین در مقابل آزار مادرش هست.

با  اینکه بچه مایه داره اما دنبال کاسبی و کار هم به طور جدی هست.

فوق العاده هم مهربونه هم با یاسمین هم با بقیه.

در عین مهربانیش در مواقع لزوم محکم برخورد می کنه.

کلا خیلی شجاعه.

 

خلاصه تقریبا بدون نقصه.

حیف که از این آقایون فقط توی فیلمها پیدا می شن.

 

/ 4 نظر / 28 بازدید
مهدی

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم.ادامه بده عالیه.یه سر هم به ما بزن وبایک نظر دروبلاگ تغییراتی ایجادکنید.ومااهنگ وفیلم درخواستی که دوستان بخواهند اگه پیدا بشه می پذیریم دروبلاگ. امیدوارم موفق باشین.

فرمولساز

چه جالب باورت میشه من اصلا تحمل ساواشو ندارم!! اگه همچین مردی بود حتما اون هم ما رو با یاسمین مقایسه میکرد که کار و زندگیشو ول کرده به رای آقا ساواش راه میره و نفس میکشه. هر بار من دیدم یاسمین در بحران عاطفی درگیره و اگه مادری نداشت که بچشو نگهداره و شریکی نداشت که شرکتو بچرخونه تا حالا 20 بار ورشکست شده بود چون اصلا ندیدم کار کنه توی شرکت نمایشی میاد و میره و همیشه با بحرانهای خانوادگیش درگیره و همه باید یاری کنند تا ایشونو نجات بدهند. همه کارش اینه که آرایش کنه و لباسهای مختلف عوض کنه و نهایتا پشت سرهم بچه بیاره .یاسمین شخصیت درست و درمونی توی فیلم نداره هیچ کار مفید و خاصی نکرده و رای و نظری از خودش نداره اگه همه داشته دیدیم اشتباه بوده و دسته گلی به آب داده و بساواش اومده جمعش کرده . بدون کمک دیگران یاسمین توی مسائل اولیه زندگیش مونده اگه از دیدگاه فمینیستی به سریال نگاه کنی یک سریال مردسالار تمام عیاره.

فرمولساز

اون پدر چیچک و یاقوز رو که من اصلا داخل ادم حساب نمیکنم!!! از قدیم گفتند در شهر کورها یک چشم شاهه ولی من اگه جای تو بودم توی فیلمهای بهتری دنبال مرد ایده آل میگشتم.

شفیعی

فرصت دیدن این سریال را نداشتم اما در مورد مردان ایرانی با اینکه از این قماش هستم اما در دنیای واقعی متفاوت از مردان زندگی کرده ام