دنياي آبي

اجتماعی

از ۷/۷/۷۷ تا ۸/۸/۸۸
ساعت ٧:٢٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸٥  کلمات کلیدی: از زندگی ، غم

اولین سری از مجموعه ی تهران 20 رو خیلی خوووب یادمه. با اجرای زیبا و جذاب مرحوم علیقلی.

مجری مرحوم و دوست داشتنی، برنامه رو خیلی با حرارت و زنده اجرا می کرد. اون موقع ها هنوز نمی دونست سرطان داره یا نمی دونم هنوز سرطان نگرفته بود.

نمی دونم این روزها چرا همش یاد برنامه اش می افتم و یاد اون حرفش در تاریخ ۷/۷/۷۷! حس کردم حالا که می یاد توی ذهنم، یکجور وظیفه دارم که اینجا ازش یادی کنم.

اون شب حالم خوب نبود، برای یک مسأله ای خیلی آزرده بودم و فکر می کردم دنبا به آخر رسیده. توی همون حال تلویزیون رو روشن کردم و سعی کردم خودمو سرگرم کنم. علیقلی خدابیامرز رو هم خیلی دوست داشتم. با حرارت و پر انرژی و مهربان و مسلط و خونگرم.

اون شب آقای علیقلی گفت: امروز ۷/۷/۷۷ بود. روزی که ۴ تا رقم کنار هم و عین هم توش هستند. این واقعه تا چند سال دیگه یعنی تا ۸/۸/۸۸ اتفاق نمی افته. امروز رو به یاد داشته باشید و ببینید تا اون تاریخ، چه اتفاقاتی توی زندگیتون می افته!

خودش خدابیامرز به ۸/۸/۸۸ نرسید. این یکی از این اتفاقات در طی این چند سال هست.

من اما در طی این چند سال، بارها و بارها به آخر دنیا رسیده ام و دوباره دنیایم را ساخته ام. اتفاقات زیادی توی زندگیم افتاده اونقدر که واقعه اون شب ۷/۷/۷۷ برام خیلی کمرنگ شده! و نمی دونم تا سه سال دیگه چی میشه و کجا هستم. اما مطمئنم هر جا که باشم به یاد مرحوم علیقلی خواهم بود.

*******

توجه توجه: جشن قلک شکان محک - همین جمعه - در محل بیمارستان محک - جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا بروید.